Praca w Poznaniu
z językiem niemieckim

Gwarantujemy dodatek relokacyjny w początkowym etapie zatrudnienia. Wsparcie finansowe oferujemy Pracownikom na pokrycie kosztów związanych z podjęciem zatrudnienia poza miejscem dotychczasowego zamieszkania.

Dodatek relokacyjny

Poszukujemy osób

Jakie będą Twoje zadania?

Twoim zadaniem będzie odbieranie telefonów,

emaili i prowadzenie konwersacji na czacie.

z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

język niemiecki (B2+/C1 lub native speaker)

Pomagasz klientom niemieckojęzycznym

Korzyści z pracy

Codzienny kontakt z żywym językiem

Chcących zdobyć doświadczenie.

Możliwość zatrudnienia na pełen etat, 1/2 lub 3/4 lub w weekendy

Nowoczesny i komfortowych budynek w centrum Poznania.

Pełen trening przygotowujący do pracy.

Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

Brak dress code.

Dobrze lub bardzo dobrze znających

Zaangażowanych i sumiennych.

Benefity do wyboru

Opiekę medyczną

Ubezpieczenie

na życie

Kartę żywieniową

pre-paid

Kartę sportową

Możliwość awansu

wewnętrznego

Bibliotekę menedżera

Program rozwoju

pracowników

Bilety na wydarzenia

kulturalne

Możliwość wzięcia udziału

w akcjach CSR

Prezenty urodzinowe

Świeże owoce

Chillout room

Prezenty świąteczne

Umowę o pracę

Pracę w zespole międzynarodowym

Nowoczesną lokalizację
w centrum miasta Poznania

O nas

Majorel Polska tworzy i dostarcza rozwiązania z zakresu obsługi klienta dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Świadczymy usługi dla wiodącego dostawcy usług płatniczych, który umożliwia swoim klientom wysyłanie oraz otrzymywanie płatności na rynku niemieckim i na całym świecie.

Poznaj nasz zespół

W Paypal’u pracuję od ponad roku jako trenerka. Do moich zadań należy przeprowadzanie szkoleń zarówno dla nowo zatrudnionych osób, jak
i już doświadczonych konsultantów. Największą satysfakcję sprawia mi reakcja ludzi, którzy kończą kurs i widzą, jaki progres poczynili w trakcie naszych spotkań. Jedno mogę stwierdzić, że w tej pracy nie można się nudzić, nie istnieje coś takiego jak rutyna, nigdy nie wiem, z czym się będę danego dnia mierzyć – every day is a new challenge!

Ola Ziemba
- Trener

Bianka Stoga-Gaedig
-Specjalista

Pracuję w młodym teamie mówiącym w językach niemieckim, angielskim
i rosyjskim. Pracując
w Majorel, ma się perspektywy i możliwości ciągłego dokształcania się
w różnych kierunkach,
a także rozwoju na coraz wyższych stanowiskach.

Jestem Polakiem urodzonym w Niemczech. Przyjeżdżając do Polski, nie spodziewałem się, że tak szybko uda mi się znaleźć pracę, w której będę mógł się czuć jak w domu. Do moich obowiązków należy m.in. organizacja pracy w zespole, wsparcie merytoryczne. Zależy mi na tym, abym był postrzegany jako osoba, do której zawsze można się zwrócić o pomoc. Dla mnie dobra atmosfera
w pracy to podstawa, dlatego na mojej twarzy zawsze znajdziecie uśmiech!

Dennis Baszczyński
- Team Manager

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Majorel Polska

ul. Królowej Jadwigi 43 (budynek Maraton)

61-872 Poznań

mail: pracazniemieckim@majorel.pl

Tel. +48 61 667 85 77

Kom: +48 665 800 042

Kom: +48 665 510 121

Driven to go further