Praca z językiem niemieckim

Twoja praca będzie polegała na pomaganiu klientom niemieckojęzycznym: telefonicznie, mailowo i poprzez czat. To są wyłącznie połączenia przychodzące.

Poszukujemy osób:

Dobrze lub bardzo dobrze znających
język niemiecki (B2 lub B2+)

Zaangażowanych i sumiennych.

Chcących zdobyć doświadczenie.

Jakie będą Twoje zadania?

Codzienny kontakt telefoniczny, mailowy
i czat z klientem w języku niemieckim.

Szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów klienta.

Korzyści z pracy

Rozwój języka niemieckiego podczas bezpłatnych lekcji w godzinach pracy.

Nowoczesny i komfortowych budynek w centrum Poznania.

Elastyczny grafik, możliwość zatrudnienia na pełen etat, 1/2 lub 3/4 lub w weekendy.

50 minut płatnej przerwy w czasie dnia.

Pełen trening przygotowujący do pracy.

Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie.

Brak dress code.

Gwarantujemy dodatek relokacyjny

w początkowym okresie zatrudnienia.

Wsparcie finansowe oraz pomoc przy przeprowadzce dla osób, które zdecydują się przeprowadzić i zamieszkać w Poznaniu.

Poleć znajomych do pracy
z bardzo dobrym językiem niemieckim.

Dowiedz się więcej w Dziale Rekrutacji.

Praktyka języka

Wspieramy rozwój naszych Pracowników, dlatego w ramach pracy, prowadzimy bezpłatne lekcje języka niemieckiego.

U nas zyskujesz podwójnie!

Nowatorski program nauki

pozwala na rozwinięcie kompetencji językowych i większą swobodę komunikowania się oraz zdobycie pewności siebie w relacjach biznesowych.

KONWERSATORIA

Rozwiń dotychczasowe kompetencje językowe i komunikuj się swobodnie w języku niemieckim!

Przełamuj bariery językowe!

Co oferujemy?

Opiekę medyczną

Ubezpieczenie na życie

Kartę żywieniową pre-paid

Codzienną pracę w języku niemieckim

Możliwość awansu wewnętrznego

Bibliotekę menedżera

Program rozwoju pracowników

Bilety na wydarzenia kulturalne

Możliwość wzięcia udziału

w akcjach CSR

Prezenty urodzinone

Świeże owoce

Chillout room

Prezenty świąteczne

Umowę o pracę

Pracę w zespole międzynarodowym

Nowoczesną lokalizację
w centrum miasta Poznania

O nas

Arvato Polska tworzy i dostarcza rozwiązania z zakresu obsługi klienta dla najbardziej renomowanych marek na świecie. Świadczymy usługi dla wiodącego dostawcy usług płatniczych, który umożliwia swoim klientom wysyłanie oraz otrzymywanie płatności na rynku niemieckim i na całym świecie.

Zobacz film

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Arvato Polska Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 43 (budynek Maraton)

61-872 Poznań

mail: pracazniemieckim@arvato.pl

www.pracazniemieckim.pl

Tel. +48 61 845 13 44
+48 61 845 13 64

Wybierz...